Karlovarští policisté vypátrali a následně zadrželi devětadvacetiletého muže, kterému sdělili podezření z přečinu krádeže a poškození cizí věci.

"Podezřelý muž, v době od 09. do 12. února 2011, vnikl v Karlových Varech do několika objektů. První případ se stal na ulici Vítězná, kde muž vnikl do skladu novinového stánku, kde odcizil cigarety, batohy a dva kufry na kolečkách. Část odcizených věcí uschoval muž v jiném domě, kde je policisté nalezli a vrátili majiteli," informoval o případu karlovarský policejní mluvčí Pavel Valenta.

Druhý případ se stal v ulici T.G.Masaryka, kde podezřelý muž vnikl do sklepních kójí a odcizil nalezené elektrické nářadí.

"V dalším případě dostal devětadvacetiletý muž chuť na čokoládu a opět v ulici T.G. Masaryka vnikl do prodejny Ovoce a belgické čokolády, kde odcizil různé druhy čokolád společně s pokladnou. Pokladna byla policisty nalezena poškozená," dodal mluvčí.

Poslední případ se stal 12. února 2011 kolem sedmé hodiny ranní, a to v ulici Sokolovská, kde se muž pokusil vniknout do obchodu. Muž byl bezprostředně po vloupání zadržen hlídkou Policie Karlovy Vary-Rybáře.

Během tří dnů způsobil devětadvacetiletý muž škodu, která byla předběžně odhadnuta na částku přesahující 43 tisíc korun.