Přestože je Kamilu Kinkalovi teprve dvacet let, už byl několikrát odsouzen. I nyní je ve výkonu trestu za krádež a poškozování cizí věci. Teď mu navíc hrozí až dvanáct let vězení.

Koncem loňského července měl podle obžaloby osahávat svoji čtrnáctiletou kamarádku, o které věděl, kolik jí je let.

Nejprve seděli s partou u hřiště za základní školou v karlovarské části Stará Role. Tady se spolu bavili a došlo i na polibky. Aby nebyli ostatním na očích, šli se projít na asi 300 metrů vzdálenou louku, kde Kinkl dívku osahával na prsou a mezi nohama. To už se ale dívce přestalo líbit a začala se bránit. „Srazil ji na zem, svlékl a i když se jej snažila odstrčit a kopat, nohy jí přiklekl a chytil ji pod krkem, aby nekřičela. Poté jí vnikal do pochvy prsty a pak i pohlavním údem,“ popsala obžaloba.

Až na ten závěr Kinkal čin nepopírá. „Znali jsme se, ale kolik jí je let, jsem nevěděl. Myslel jsem, že tak 15 nebo 16. Věděl jsem jen že chodí na základní školu, ale ne do které třídy,“ vypověděl Kinkal.

Při říjnové rekonstrukci ukazoval místo, kde dívku položil na zem. Ani přitom se podle jeho výpovědi ještě intenzivně nebránila. „Až když jsem si sundal kraťasy. Pak začala, tak jsem jí zacpal pusu. Ale neškrtil jsem ji. A vnikal jsem do ní pouze prsty. Klasickou soulož jsem na ní nevykonal, ani to moc nešlo. Možná proto, že říkala, ať neblázním, že mám přítelkyni a několikaměsíční dítě,“ tvrdil Kinkal.

Když prý svého jednání zanechal, pomohl dívce s oblékáním a vstát. „Brečela, pak jsme se objali a řekla, že je v pořádku,“ popisoval Kinkal.

Podle lékařských a kriminalistických zpráv měla dívka drobnou oděrku na krku. Na spodních kalhotkách měla krvavou skvrnku, její krev policie našla i na Kinkalových kalhotách. Podle gynekologické zprávy ale nebyla dívčina panenská blána poškozená, pouze více roztažená a stěry pochvy ukázaly mírně krvácivý výtok. Nález z Kinkalova spodního prádla byl negativní, vyšetřovatelé tu nenašli žádný použitelný biologický materiál.

Při příštím jednání chce soud vyslechnout znalce z oboru psychologie a psychiatrie.