Lucie Kosnarová

Pohřešovaná Lucie Kosnarová se narodila 7. března 1994, trvale bytem ve Stráži nad Ohří 105. Pohřešovaná Lucie Kosnarová má 180 cm vysokou štíhlou postavu, dlouhé mahagonové vlasy na ramena, vlasy nosí smotané do culíku, hnědé výrazné oči a nosí rovnátka.Na sobě má zimní bundu do pasu pastelové barvy zeleno-šedé s kapucí, tmavé rifle bez nápisu, hnědé botasky, kdy na těchto byly tkaničky oranžové a hnědé barvy.

Pohřešovaná Lucie Kosnarová byla naposledy spatřena doma dne 17. 10. 2010 kolem 24:00 hodin. Lucie Kosnarová je pravděpodobně ve společnosti hledaného Robina Edera.

Petra Bubeníková

Pátrání zrušeno.

Diana Sattlerová

Pohřešovaná Diana Sattlerová se narodila 15. června 1993, trvalým bydlištěm v Kraslicích, Husova 136/13, t.č. chovanka dětského domova Karlovy Vary, Doubí, Svatošská 270. Shora jmenovaná je pohřešovaná dětským domovem od 15. října 2010, kdy měla kolem 4.00 hodiny ranní odejít z výchovného zařízení do učiliště Amos v Kadani, kam však nedorazila.

Diana Sattlerová vypdá na 17-20 let, je vysoká přibližně 165-170 cm, hubené postavy, má oválný obličej, modré oči, krátké rovné vlasy odbarvené na blond a učesané na pěšinku vlevo a malý nos. Oblečena byla v upnutých riflích, šusťákové bíločerné kostkované bundě, sportovních botách, u sebe má černou koženou kabelku.

Policisté žádají případné svědky, kteří by mohli poskytnout jakoukoliv informaci o výše jmenovaných pohřešovaných dívkách, aby se obrátili na bezplatnou linku 158.