Z trestného činu zanedbání povinné výživy je důvodně podezřelý Marian DOBEŠ (narozen 10. května 1972, bytem Karlovy Vary, Maďarská 521/6). Policistům se však do současné doby nepodařilo zjistit místo jeho pobytu. Marian Dobeš je štíhlé, 170 až 175 centimetrů vysoké postavy. Má krátké hnědé vlasy s výraznou čelní pleší a modré oči.

V roce 1985 emigroval do Kanady Tomáš ŠINDELÁŘ (narozen 21. dubna 1966). Až do roku 2002 byl se svou matkou v pravidelném kontaktu. Nyní není místo jeho pobytu známé. Hledaný Tomáš Šindelář je 170 až 180 centimetrů vysoké, střední postavy. Má plavé vlasy a býval oholen. Vzhledem k dlouhé době od okamžiku, kdy jej příbuzní naposledy viděli, není jeho přesný popis znám.

Příkaz k zatčení pro trestné činy kuplířství a pokračující nedovolené výroby a držení omamných a psychotropních látek a jedů vydal Okresní soud v Chebu na Lenku MAKULOVOU (narozena 1. září 1970, bytem Sokolov, Sokolovská 1548). Lenka Makulová je střední, 160 až 175 centimetrů vysoké postavy. Má rovné hnědočerné vlasy česané dozadu.

Sokolovští policisté řeší případ krádeže motorového vozidla, která se stala 28. dubna v nočních hodinách před vinárnou Žabák. Dosud neznámý pachatel odcizil z místa na snímku zaparkovaný Volkswagen Sharan. Využil nepozornosti majitele a ze stolu ve vinárně mu odcizil klíče od auta. Odcizený Volkswagen Sharan 1,9 D je v barvě stříbrné metalízy, v pětidveřovém provedení. Na vozidle byla hliníková sedmnáctipalcová kola. Okna pátých a obojích zadních dveří opatřil majitel černými fóliemi. Vozidlo má tažné zařízení a na zadním nárazníku je nalepena svislá plastová páska.

Policisté žádají všechny, kteří jsou schopni podat informace jak k hledaným osobám, tak odcizenému vozidlu, aby se ozvali na linku 158, případně kontaktovali policisty na kterékoliv služebně.