Už druhá sázková kancelář v Sokolově se během posledních dní stala terčem lupičů. Dnes kolem patnácté hodiny zatím neznámý pachatel vyloupil pobočku Tipsportu na Nábřeží Petra Bezruče.

Do sázkové kanceláře vtrhl lupič v černé mikině a s kapucí na hlavě požadoval vydání peněz. Zaměstnankyni se nic nestalo. „Pachatel vyndal igelitovou tašku, do které měla žena peníze dát,“ uvedla mluvčí sokolovské policie Kateřina Dohnalová. Podle prvotních informací zatím není jasné, zda byl pachatel ozbrojen. Více napoví až záběry z kamer.

Policie ihned rozmístila po Sokolově a okolí hlídky a sestavuje popis pachatele. Ten byl vysoký asi 170 centimetrů ve věku dvacet až třicet let.
Policie nevylučuje, že by se mohlo jednat o stejného lupiče, který 15. února před osmnáctou hodinou vyloupil sázkovou kancelář na Novém náměstí v Sokolově. Tam pachatel vstoupil do otevřené sázkové kanceláře a po pracovnici požadoval obdobně vydání finanční hotovosti.

„Muž ukázal pracovnici část střelné zbraně šedivé lesklé barvy. Následně podal ženě igelitovou tašku červeno bílé barvy, aby do ní vložila peníze,“ uvedla Dohnalová. Žena do tašky vložila šest tisíc korun v různých bankovkách. Pachatel byl v tomto případě maskovaný. „Nevylučujeme, že by se mohlo jednat o stejného muže. Vyšetřování je ale zatím na samém začátku,“ doplnila.