Smrt muže a ženy ve věku okolo šedesáti let vyšetřují od úterního večera policisté v Kynšperku nad Ohří na Sokolovsku. Těla našel v rodinném domě jejich syn. Policie zatím vzhledem k průběhu vyšetřování nechce zveřejňovat bližší informace. Jednou z vyšetřovacích verzí ještě včera ráno bylo, že se mohlo jednat o vraždu s následnou sebevraždou. „Vyšetřujeme úmrtí muže a ženy středního věku. Existuje zde podezření na násilný trestný čin,“ sdělila včera v ranních hodinách mluvčí sokolovské policie Kateřina Böhmová.

Nařízená soudní pitva včera odpoledne potvrdila, že muž nejprve v rodinném domě ženu zabil, pak napsal dopis na rozloučenou a spáchal sebevraždu. Jak oba zemřeli, policie vzhledem k citlivosti případu odmítla komentovat.

Podle neoficiálních informací Deníku se muž po vraždě oběsil. Otázkou je, proč se k hrůznému činu odhodlal. Světlo do vraždy údajně moc nevnesl ani ponechaný dopis na rozloučenou. Ten byl podle policejního zdroje sepsán zmateně. „O rodině toho zase tolik nevím. Mluvilo se o nich, že jsou zadlužení. Snad se starali o několik dětí. Zamrazilo nás, když jsme se o nálezu těl dozvěděli,” řekla jedna z obyvatelek Kynšperka.