Další letošní vraždu se podařilo objasnit karlovarským kriminalistům. Dopadli vraha jednašedesátiletého muže, majitele domu, do něhož pachatel vnikl 20. srpna. Chtěl tam loupit, když mu v tom chtěl majitel zabránit, pobodal ho v horní části těla.

„Kriminalisté v tomto případě obvinili devatenáctiletého muže z Ostrova. V případě prokázání viny mu hrozí až dvacet let odnětí svobody,“ uvedl mluvčí policie Jakub Kopřiva.

Podle dobře informovaného zdroje Deníku je zadržený muž Rom, který se už v minulosti zpovídal z jiné trestné činnosti. Žil na okraji společnosti, kde se pohyboval mezi narkomany.

54. ročník Mezinárodního filmového festivalu
Filmový festival bude. Čtyřdenní a v listopadu

Majitel domu, který se nachází v Krásném Lese na Karlovarsku, byl cizinec, podle zdroje Němec. Po útoku byl převezen ve velmi vážném stavu do nemocnice, kde o pět dní na následky zranění zemřel.

Nebyla to přitom první vražda letošního roku, kterou se kriminalistům Karlovarského kraje podařilo objasnit. Tou první byl případ uškrcené ženy v Chebu.

„K další vraždě došlo v Rovné, kde muž umlátil svou přítelkyni. Třetí pak byla v Sokolově, dvojnásobná, muž tam najel na chodníku do chodců,“ dodal Kopřiva. 

Ilustrační foto.
Muž, který sexuálně obtěžoval ženu u nádraží, se přiznal