Při vyšetřování se kriminalistům podařilo zjistit, že obviněná od počátku roku 2014 na různých místech prodala drogu pervitin. Dále z vyšetřování vyplynulo, že žena drogu prodala nejméně v 470 případech a inkasovala nejméně 190 tisíc korun. Tohoto jednání se dopustila i přesto, že byla trestním příkazem Okresního soudu v Karlových Varech v minulých letech odsouzena pro přečin nedovolené výroby a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy.

Obviněný muž měl podle kriminalistů prodat drogu pervitin na různých místech Ostrova a Karlových Varů. Kriminalisté muže podezírají z prodeje nejméně v 830 případech. Hodnota drogy se pohybuje kolem 330 tisíc korun. Při zadržení muže pak kriminalisté nalezli další přepravky s drogou, při domovní prohlídce byla nalezena přepravka s více jak 38 gramy drogy určené k další distribuci.

Komisař na oba obviněné podal státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí do vazby. V případě prokázání viny a následném odsouzení hrozí oběma trest odnětí svobody až na deset let.