Hotovost ženě zřejmě nestačila, a tak vyrazila k bankomatu vybrat. To ji zřejmě bude mrzet, neboť díky tomu její tvář zachytila bezpečnostní kamera. Po ženě teď pátrají policisté, kteří zároveň žádají veřejnost o pomoc. 

"Neznámá žena je věku kolem dvaceti let, štíhlé postavy, s tmavými dlouhými vlasy sepnutými do culíku. Na sobě měla oblečenou černou zimní péřovou bundu do pasu, černé kalhoty a černé vysoké kozačky. Na hlavě měla žena bílou kšiltovou čepici," popsal ji krajsky policejní mluvčí Pavel Valenta.

Policisté v průběhu vyšetřování zjistili, že na odcizené platební kartě byl proveden jeden neoprávněný výběr a hned několik dalších pokusů. Ty byly zamítnuty z důvodu překročení limitu. Osmdesátileté ženě tak způsobil škodu v řádu tisíců korun.

Ženě nyní po dopadení hrozí obvinění hned ze dvou trestných činů, a to krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

"Karlovarští policisté přijmou jakoukoliv informaci k hledané ženě na bezplatném telefonním čísle 158 nebo na jakékoliv policejní služebně," dodal Valenta.