"Muž ale úder židlí vykryl a útok opětoval tím, že své partnerce vlepil facku. Ta se následně svalila na zem," vyprávěla mluvčí Záhorová.

Pan T. chtěl z baru utéct ven na ulici, jenomže žena byla velmi rychlá. "Facku mu oplatila tím, že mu zavřela pravou ruku do vchodových dveří, kde zůstal uvězněn palec ruky. Tím mu žena muži přivodila bolestivé a silně krvácející zranění. To samozřejmě pana T. poněkud zpomalilo a paní B. využila nabídnuté šance k tomu, aby mu na cestu ještě ozdobila obličej několika dlouhými a velice nevzhlednými škrábanci," pokračovala mluvčí strážníků.

Socha Karla IV. už je hotová. Jednání kolem toho se účastnili nejen představitelé města, ale i Kanceláře architektury města a pochopitelně i zástupci Rotary Clubu, který za její instalací stojí.
FOTO: Na plese se na sochu Karla IV. vybraly 2 miliony, milion dal Babiš

Jak dodala, byla to nakonec právě útočící žena, která přivolala městské strážníky. Ta z hádky nakonec vyvázla bez jediného šrámu.

"Přivolaná hlídka strážníků panu T. ošetřila krvácející palec, a protože odmítl přivolání záchranné služby, strážníci mu doporučili, aby vyhledal odborné lékařské ošetření v nemocnici," doplnila Záhorová.

Podle zraněného muže jako první zaútočila jeho milenka. Byla to ale právě ona, která strážníky požádala o přivolání Policie České republiky. "Tu jsme přivolali i proto, že v baru došlo při tomto incidentu ke škodě na majetku. Policisté si celou záležitost převzali k dořešení," uzavřela mluvčí městské policie.