Sokolovští kriminalisté pátrají po 30letém muži, který je přibližně 180 centimetrů vysoké postavy, má krátké hnědé vlasy a šedé oči. Byl na něho vydán příkaz k zatčení kvůli nedovolené výrobě a nedovolenému nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Hledaný Josef Pezzella bydlí v Sokolově, narodil se 14. října 1993. Má střední postavu a hnědé vlasy.

„Na jmenovaného byl vydán Okresním soudem v Sokolově příkaz k zatčení ve věci nedovolené výroby a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. V případě jakýchkoliv informací k této hledané osobě volejte na bezplatnou telefonní linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu,“ informoval policejní mluvčí Jan Bílek.

Záchrana sesunutého svahu v Kraslicích začne v květnu. Stát bude 12,6 milionu
Záchrana sesunutého svahu v Kraslicích začne v květnu. Stát bude 12,6 milionu

"Zkoušeli jsme volat německou policii, protože nás hledaný Josef Pezzella neustále obtěžuje v místě našeho bydliště v německém Aue. Máme strach, protože je evidentně pod vlivem omamných látek nebo drog. Je to feťák a bojíme se nejen o sebe, ale i o děti. Němci nám řekli, že u nich nemá tento člověk žádný záznam a tudíž po něm nebudou pátrat," říká Magdalena Čonková. Policisté v Čechách ji radí, ať se obrátí přímo na ně.

"Žena může kontaktovat jakékoliv oddělení Policie ČR. Tam poskytne policistům bližší informace o hledaném muži. Pokud je stále v pátrání spojíme se s německými kolegy a věc vyřešíme," řekl mluvčí krajských policistů Jakub Kopřiva.