Varování pro všechny obyvatele Halasovy a Seifertovy ulice v Ostrově nyní vydali policisté. Právě tam totiž došlo v posledních dnech hned k několika vloupáním do sklepů i vozidel. Jedno auto je navíc značně poškozené. Muži zákona proto všechny nabádají k opatrnosti a vyšší všímavosti v okolí.

„,Neznámý pachatel v jednom případě vnikl do sklepní kóje, odkud odcizil věci v hodnotě nepřesahující pět tisíc korun. V dalších případech poškodil nebo se vloupal do zaparkovaných vozidel. K poslednímu případu došlo na parkovišti v Seifertově ulici, kde pachatel rozbil a poškodil skleněné výplně zaparkovaného vozidla Seat Cordoba,” řekl policejní mluvčí Pavel Valenta.

Policisté už zjistili, že pachatelem by měl být hubený muž ve věku kolem 20 až 25 let, vysoký zhruba 175 až 180 centimetrům. Na sobě měl tmavé khaki oblečení a na hlavě nosí čepici stejné barvy. Policisté žádají o pomoc všechny svědky, aby své informace zatelefonovali na linku 158. „Volat mohou také přímo úsekářce Jaroslavě Kasslové na telefonní číslo 974 366 911 nebo využít elektronickou poštu: kvooposnoh@mvcr.cz. ⋌