Doposud neznámí pachatelé zezadu oslovili devatenáctiletého muže, který procházel Krušnohorskou ulicí.

"Jakmile se muž k pachatelům otočil, byl udeřen tomfou do čela. Následně na něho jeden z pachatelů namířil zbraň a požadoval peníze. Devatenáctiletému muži prohledali kapsy, kde nic nenalezli. Oba pachatelé z místa činu utekli," informoval o prvním přepadení tiskový mluvčí karlovarských policistů Pavel Valent.

Tento scénář se opakoval i v ulici Lidická, kdy pachatelé opět udeřili sedmatřicetiletého muže do hlavy a hrozili mu střelnou zbraní.

"Poté po muži požadovali vydání finanční hotovosti. Na jejich výzvu muž uvedl, že nic nemá a proto napadeného muže prohledali. Když pachatelé nic nenašli, z místa činu utekli," dodal mluvčí.

Popis pachatelů

první muž byl vysoký cca. 180 až 183 cm, štíhlé postavy, oblečen v tmavém oblečení, na hlavě měl kuklu, a byl ozbrojen tomfou.

druhý muž byl vysoký cca 160 cm, štíhlé postavy, oblečen v tmavém oblečení, na hlavě měl kuklu, ozbrojen byl krátkou střelnou zbraní.

Karlovarští policisté žádají případné svědky, kteří by mohli pomoci v dopadení pachatelů, aby kontaktovali policisty na lince 158.