Svou další trestnou výpravu začal 11. července a klec spadla minulý týden 8. srpna, kdy ho policisté umístili do vazby. Za měsíc toho stihl dost. „Ve třech případech rozbil skleněné výplně okna u vozidel a z nich následně ukradl vše, na co přišel," řekla krajská policejní mluvčí Zuzana Týřová. A co si odnesl z vykradených vozidel?

Dámskou kabelku s doklady, peněženkou a finanční hotovostí 1500 korun či pánskou tašku s doklady majitele a z firemního vozidla odcizil kolem 150 telefonních karet na kredit různých operátorů.

To mu však bylo málo. „ V Karlových Varech v ulici Sokolovská demontoval a poté odcizil bezpečnostní kameru. V dalším případě v Sokolově v ulici Jiřího z Poděbrad využil před místním domem situace, kdy poškozená majitelka na okamžik opustila své vozidlo značky Volkswagen, se kterým společně přijeli, a odcizil z něj tablet," potvrdila Týřová.

Celkem tak všem majitelům způsobil škodu kolem 67 tisíc korun. Nyní mladík čeká ve vazbě na soud, který ho může poslat až na pět let do kriminálu.