Hned několika případy deviantů se nyní zabývají policisté z Karlovarského kraje. Kriminalisté například nyní zahájili trestní stíhání osmatřicetiletého muže ze Sokolovska. Ten se vloni v srpnu na hřišti na Vrázově stezce v Karlových Varech svlékl před dvěma dívkami.

Děvčata byla na hřišti, když k nim přistoupil spoře oděný muž a začal se obnažovat. Dívky okamžitě informovaly jednoho z otců, který se obrátil na strážníky. Těm se díky svědkům muže podařilo vypátrat v okolí. „Je obviněn ze spáchání přečinu výtržnictví. Hrozí mu trest odnětí svobody až na dva roky. Vzhledem k věku poškozených osob nebudeme poskytovat bližší informace,“ uvedla mluvčí policie Eva Valtová.

Policisté stále pátrají po muži, který na konci července obtěžoval ženu v ranních hodinách na karlovarském Ostrovském mostě. Využil příležitosti, že žena měla sluchátka na uších a neslyšela, přistoupil k ní a sáhl jí pod sukni. Policisté žádají veřejnost o pomoc. „Bohužel, v tomto případě nedošlo k žádnému posunu,“ doplnila mluvčí policie.

Poslední případ je zcela čerstvý. Jde o dvaatřicetiletého muže z Chebu, který se na veřejnosti obnažoval a onanoval, a to za letošní rok nejméně třikrát. Podle neoficiálních informací tak ale činil bez nutkavé potřeby, aby měl obecenstvo.