Útočníky byli pes a černý pasažér

Karlovarsko Dva útoky, které skončily poraněním napadených, řeší policie. Jeden z agresorů ale zcela jistě za mřížemi neskončí, problémy má ovšem jeho majitel. V tomto případě je řeč o psovi, jehož řádně nezajistil jeho majitel na zahrádce. Doplatil na to kolemjedoucí cyklista, kterého hafan kousl. Na revizorku v autobuse městské hromadné dopravy pak zaútočila cestující bez platné jízdenky. Jak napadený cyklista, tak revizorka museli po útocích vyhledat lékaře, aby jim poranění ošetřil. Majiteli psa hrozí až rok vězení, černé pasažérce pak dokonce dva roky.

Zdrogovaný zloděj ukradl automobil

Karlovy Vary V Tašovicích oslovila karlovarské strážníky žena, že si všimla vozidla, které bez nastartovaného motoru narazilo do obrubníku, ale nikdo z něj nevystoupil. Strážníci při obhlídce skutečně toto vozidlo nalezli a v něm na předních sedačkách ležel muž v černém. Společnost mu dělalo autorádio, autobaterie, ale i další věci. Strážníci muže omezili na osobní svobodě a přivolali na místo Policii ČR. Tím ale příběh nekončil, neboť bylo navíc zjištěno, že vozidlo bylo odcizeno v Chebu a muž byl pravděpodobně pod vlivem návykové látky.

Řidička nedala přednost a způsobila dopravní nehodu, naštěstí bez zranění

Karlovy Vary U Zámečku v Doubí vjela 41letá řidička svým vozem značky Škoda z vedlejší silnice na hlavní, přičemž nerespektovala dopravní značení a nedala přednost v jízdě. Došlo ke střetu s vozidlem Hyundai, které šlo do hodin a narazilo do kovových svodidel. Výsledek dechové zkoušky řidičky, která dopravní nehodu zavinila, byl negativní. Naštěstí nedošlo ke zranění osob, ale škoda vyčíslená na obou havarovaných vozidlech se pohybuje kolem 141 tisíc korun.

Panáček toho má na kontě víc!

Karlovy Vary - Lázeňské policisty nyní zaměstnává 34 letý muž, jehož činy nejsou rozhodně jednotvárné, právě naopak. Muž nejprve s dalšími dvěma spolupachateli použil neoprávněně tři cizí platební karty, které nalezl i s přiloženými PIN kódy. Z účtů vybrali celkově přes 45 tisíc korun. V dalším případě ten samý muž v nočních hodinách řídil v Tašovicích osobní vůz značky BMW. Kontrola policejní hlídky městských strážníků zjistila, že řidič má vysloven zákaz řízení motorových vozidel všech skupin. Dále bylo zjištěno, že zmíněné BMW, které muž řídil, si vypůjčil, ale bez vědomí majitele. Za tyto činy mu hrozí celkem až tříletý trest.