Kamenem rozbil bavoráku okénko

Karlovy Vary Na konci prázdnin poškodil 30letý muž v Rybářích zaparkované vozidlo. Nyní mu policisté sdělili obvinění z poškození cizí věci a hrozí mu až rok vězení. Výtržník úmyslně hodil kámen na automobil značky BMW, čímž mu poškodil lak na zadních dveřích a rozbil zadní okénko. Vzniklá škoda je ve výši 27 tisíc korun.

Dva motorkáři dostali smyk, nehoda se naštěstí obešla bez zranění

Bečov nad Teplou Mezi Bečovem a Novou Vsí se odehrála motorkářská dopravní nehoda, která se naštěstí obešla bez zranění. 41 letý a 44 letý motorkáři nezvládli průjezd zatáčky a dostali své stroje do smyku. Obě motorky upadly na bok, jedna narazila do svodidel na kraji silnice, druhá do kamene u ní. Řidičům se naštěstí nic nestalo, ale škoda na obou motocyklech je odhadnuta na částku 130 tisíc korun. Testy na alkohol dopadly u obou řidičů negativně. Silnice v místě nehody byla v délce zhruba 70 metrů znečištěna.

Ukradl dvě kola a známému mobil

Karlovy Vary Několik krádeží má na svědomí pětadvacetiletý muž a všechny zvládl v srpnu. Nejprve měl před karlovarským hotelem odstranit lankový zámek, kterým bylo ke sloupu veřejného osvětlení uzamčeno jízdní kolo, které následně odcizil. O tři dny později se vloupal do kočárkárny, ze které odcizil horské jízdní kolo v hodnotě kolem 15 tisíc korun. Poslední srpnový den při návštěvě svého známého mu v nestřeženém okamžiku odcizil volně odložený mobilní telefon v hodnotě přesahující 10 tisíc korun. Celkem tak všem poškozeným způsobil škodu přesahující 26 000 korun. V případě prokázání viny mu hrozí až tříletý trest odnětí svobody.

Vydával se za jiného, aby ušel pokutě

Karlovy Vary Poškození cizích práv má na svědomí třiapadesátiletý muž z Karlových Varů. Koncem června ho u autobusové zastávky kontrolovala policejní hlídka. Policisté přitom zjistili, že řídil osobní motorové vozidlo, ačkoliv není vlastníkem žádného řidičského oprávnění. Muž z obavy z hrozícího postihu se při udělování blokové pokuty vydával za jinou osobu, kdy uvedl osobní data svého známého, čímž mu způsobil vážnou újmu na právech. Teď mu v případě prokázání viny hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

Řidič motocyklu utrpěl vážné zranění

Jáchymov Jedenapadesátiletý řidič motocyklu na takzvané Abertamské křižovatce se zřejmě nepřizpůsobil situaci v provozu a při odbočování vlevo nedal přednost v jízdě protijedoucímu osobnímu automobilu jedoucímu po hlavní silnici. Při střetu motorkář utrpěl zranění, se kterým byl letecky transportován do nemocnice v Plzni. Ostatní účastníci dopravní nehody vyvázli bez zranění. Alkohol byl u obou řidičů vyloučen provedenou orientační dechovou zkouškou. Škoda byla předběžně odhadnuta na částku přesahující 80 tisíc korun. Nehoda je nadále v šetření policistů.