O takového návštěvníka v hotelu určitě nestáli. Místo utrácení kradl

Boží Dar - Návštěvník, který v hotelu nic neutratil a ještě si z něj peníze odnesl, tak o takového určitě nikdo nestál. Po jeho odchodu zmizela ze skladu příruční pokladna s tržbou kolem 20 tisíc korun. Policie ale už čtyřiačtyřicetiletého výtečníka dopadla. Krádeže se v posledních třech letech dopustil opakovaně, proto mu v případě prokázání viny hrozí až tříletý trest odnětí svobody.

Váleli se po silnici a napadli policistu

Bečov nad Teplou - Notně posilněni alkoholem se váleli devatenáctiletý mladík a jeho strýc na silnici. Což samozřejmě nemohla policie tolerovat. Jenomže ani jeden z výtečníků na výzvu, aby silnici opustili, nereagoval. Starší z mužů navíc začal strážcům zákona nadávat. Když mu chtěl policista nasadit pouta, zaútočil na něj mladší z dvojice a udeřil ho pěstí do hlavy. Ze silnice putovali oba výtečníci na záchytku, aby vystřízlivěli. Mladšího pak druhý den čekalo obvinění ze spáchání přečinu násilí proti úřední osobě a výtržnictví. Za to mu hrozí až čtyři roky vězení.

Cizinec zničil celý byt

Karlovy Vary - Absolutní demolice bytu. Tak té se dopustil 40letý cizinec v krajském městě. Muž zničil kompletně všechno, co našel, od nábytku přes dlažby až po ostatní vybavení bytu. Škoda je předběžně odhadnuta na částku 270 tisíc korun. „Po sdělení podezření byl cizinec propuštěn ze zadržení a je stíhán ve zkráceném přípravném řízení na svobodě. V případě prokázání viny může soud potrestat muže odnětím svobody až na jeden rok," uvedla krajská policejní mluvčí Kateřina Böhmová.

Požár v karlovarském hotelu se obešel bez evakuace hostů a personálu

Karlovy Vary - Požár v jednom z karlovarských hotelů se naštěstí obešel bez evakuace hostů, škoda je ovšem odhadnuta na 50 tisíc korun. Hořet začalo po závadě na elektroinstalaci u mrazicího boxu. „Zplodiny z hoření zakouřily celé technické podlaží hotelu. Hasiči zlikvidovali požár a odvětrali zakouřené prostory a po celou dobou kontrolovali, zda se kouř nešíří i k pokojům," řekl mluvčí krajských hasičů Martin Kasal.