Hrál v herně za peníze herny

Karlovy Vary - Že je zaměstnancem herny a peníze zaměstnavatele mu nepatří, si nějak neuvědomil osmadvacetiletý muž. Přisvojil si svěřenou finanční hotovost ve výši kolem 36 000 korun, kterou následně vhodil do výherních automatů a prohrál. Za zpronevěru mu tak v případě prokázání viny hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

Násilník mlátil, mlátil a mlátil

Jáchymov - Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání sedmadvacetiletého muže, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu těžké ublížení na zdraví. Toho se měl dopustit v březnu, kdy v Jáchymově v budově na chodbě fyzicky napadl 36letého muže. Zaútočil na něho několika ranami pěstí do obličeje, přičemž poškozeného strhl na zem, kde v úderech pokračoval, a to až do doby, než napadený upadl do bezvědomí. Se zraněním byl převezen k lékařskému ošetření do nemocnice. Za způsobenou těžkou újmu na zdraví s dobou léčení více jak dva měsíce hrozí obviněnému muži až tříletý trest odnětí svobody.

Výtržník kopl oběť do obličeje

Ostrov - Ze spáchání přečinu výtržnictví je podezřelý třiadvacetiletý muž z Jáchymova. Jednání, které je v rozporu se zákonem, se měl dopustit na konci května, kdy ve večerních hodinách v Ostrově na místě veřejnosti přístupném fyzicky napadl devětadvacetiletého muže, kterého srazil na zem a poté ještě kopl do obličeje. Tímto mu způsobil poranění v obličeji. Za výtržnictví mu tak v případě prokázání viny hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

Řidiče patrně oslnilo slunce a havaroval

Pstruží - Ve čtvrtek dne 23. června kolem půl čtvrté odpoledne řídil 69letý řidič osobní vozidlo značky Ford po silnici II/221 ve směru od Merklína na Pernink, kdy při průjezdu pravotočivé zatáčky zřejmě vlivem oslnění sluncem přejel do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím osobním vozidlem značky Škoda, které řídila 38letá řidička. Při dopravní nehodě došlo ke zranění řidiče a spolujezdce z vozidla Ford a ke zranění řidičky z vozidla Škoda. Všichni byli převezeni vozidlem RZS do nemocnice. Policisté u řidičů vyloučili přítomnost alkoholu provedenou dechovou zkouškou.