1/5

Studuji vysokou školu, přesněji Západočeskou Univerzitu v Plzni, a to Fakultu strojní s navazujícím inženýrským studiem. Momentálně mám bakalářský titul z projektového řízení. Jelikož mám vystudovanou střední školu obchodní a nechtělo se mi pokračovat vyloženě v ekonomickém směru, šla jsem cestou tak trochu ekonomie a tak trochu strojařiny. Čím bych se chtěla zabývat do budoucna, je otázka, na kterou dodnes nedovedu odpovědět. Určitě vím, že bych nechtěla sedět 8 hodin v kanceláři u počítače. Zvažuji udělat si podkovářský kurz, který je, tuším na 2 roky a věnovat se spíše takto práci kolem koní, ale zatím nemám jasno.

Koně jsem chtěla už od malička. Občas mě rodiče vzali se povozit na farmu. Všechno, co mělo čtyři nohy, mě odmalička přitahovalo a chtěla jsem si na to pokusit sednout a jezdit. Vždycky jsem si myslela, že mít vlastního koně je takřka nereálné – všechna ta práce a ty finance, které je potřeba mít. Byla to spíš moje vize budoucnosti, až budu velká holka, určitě si postavím baráček a budu mít velkou farmu a budu zachraňovat zvířátka. No, samozřejmě jsem si pořád říkala, že to nejspíš zůstane jen a pouze vize.

Pak jsem se ale dostala k člověku, který měl své vlastní koně a já u něj vypomáhala. Za to jsem se pak mohla občas svézt a později jsme chodili i ven na vyjížďky, takže jsem získala trochu větší přehled o tom, co vlastnictví koně obnáší. Ačkoliv jsem své dětství strávila z velké části na chalupě, jsem panelákové dítě, takže mě k tomu nikdo nevedl. Zvířata jsme doma žádná neměli, až později mi rodiče dovolili zakrslého králíčka. Ale jak říkám – vždycky jsem měla tendenci osedlat všechno, co mělo alespoň čtyři nohy, takže to byl můj dětský sen.

close Koně jsem chtěla už od malička. Občas mě rodiče vzali se povozit na farmu. Všechno, co mělo čtyři nohy, mě od malička přitahovalo a chtěla jsem si na to pokusit sednout a jezdit. info Zdroj: Deník/ Redakce zoom_in Koně jsem chtěla už od malička. Občas mě rodiče vzali se povozit na farmu. Všechno, co mělo čtyři nohy, mě od malička přitahovalo a chtěla jsem si na to pokusit sednout a jezdit.

loading
arrow_left Předchozí
1/5
Další arrow_right