VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Moje Karlovarsko

10.1.2018

Načesané dámy a páni ve společenském. Plesová sezóna je po roce opět tady

Karlovarský kraj - Města, obce, spolky, školy … Ti všichni a mnozí další už běžně připravují své plesy. Také v Karlovarském kraji je nabídka široká. A nouze není ani o ty méně formální.

10.1.2018

Nesmiřitelní: Magistrát maří referendum, tvrdí patrioti

Karlovy Vary - Historicky první karlovarské referendum o budoucnosti Vřídelní kolonády, které se koná 12. a 13. ledna, dostává podrážděné, až hysterické obrysy.

9.1.2018

Načesané dámy a páni ve společenském. Plesová sezóna je po roce opět tady

Karlovarský kraj – Města, obce, spolky, školy … Ti všichni a mnozí další už běžně připravují své plesy. Také v Karlovarském kraji je nabídka široká. A nouze není ani o ty méně formální.

9.1.2018

Naši prvňáci ze ZŠ a SŠ v Karlových Varech, Vančurova ul.

Karlovarsko - Ve středu 17. ledna najdete v Karlovarském deníku prvňáky ze ZŠ a SŠ v Karlových Varech, Vančurova ul.. Nezapomeňte si koupit noviny.

8.1.2018

Kraj připravuje rekonstrukci porodnice za 50 milionů

Karlovarský kraj – Přestože kraj intenzivně připravuje rekonstrukce porodnice v karlovarské nemocnici, výběrové řízení na zhotovitele provázejí problémy.

8.1.2018

Volit a hlasovat mohou i osoby s úřední adresou na magistrátu

Karlovy Vary – Jako při každých volbách, také letos odpovídáme na dotazy, jak a kde mohou volit, letos také hlasovat v referendu, osoby s úřední adresou na ohlašovně, tedy lidově řečeno lidé s „adresou na magistrátu“, kteří nemají adresu trvalého pobytu.

8.1.2018

Záchranáři dostali nové sanitky. Jejich vozový park je čím dál lepší

Karlovy Vary - Dalších pět nových vozidel má k dispozici Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje.

8.1.2018

Do regionu začne létat z Moskvy nízkonákladová aerolinka Pobeda

Karlovy Vary - Z moskevského letiště Vnukovo začne létat do Karlovarského kraje ruská nízkonákladová letecká společnost Pobeda.

7.1.2018

Škola se dočká nové tělocvičny

Ostrov – Aktuálním problémem Základní školy Myslbekova je malá tělocvična, která v současnosti svou kapacitou už nevyhovuje.

7.1.2018

Co přinese UNESCO? Klientelu, peníze i prosperitu

Karlovarský kraj - Zápis jedenácti lázeňských měst ze sedmi zemí na seznam světového dědictví UNESCO je podle Vojtěcha Franty (Piráti), krajského zastupitele a místostarosty Mariánských Lázní, nominací evropského rozměru.

7.1.2018

Komfort krok za krokem. Pacientům v nemocnici slouží nová kožní ambulance

Karlovy Vary - Ještě nedávno to byl nemocniční prostor, který téměř vzbuzoval odpor. Teď se pacienti nové kožní ambulance karlovarské nemocnice ocitnou v moderním příjemném prostředí, které je před vyšetřením lékaře minimálně pozitivně naladí.

6.1.2018

OTÁZKA PRO: Jana Kopála, mluvčího magistrátu města Karlovy Vary

Podařilo se zajistit dostatečný počet členů komisí pro prezidentské volby a referendum ke Vřídelní kolonádě?

6.1.2018

ROP Severozápad tlumí činnost, v kraji končí

Karlovarský kraj – Sedm úředníků krajské pobočky Regionálního operačního programu (ROP) Severozápad v Karlových Varech rozhodně nezažije 1. dubna příjemný aprílový žert. Spíše je čeká opak.

6.1.2018

Nový šéf záchranky se ujal funkce

Karlovy Vary - Nového ředitele Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje MUDr. Jiřího Smetanu uvedl ve středu do funkce krajský radní pro oblast zdravotnictví Ing. Jan Bureš.

5.1.2018

OBRAZEM: František dostal od primátora dárek

Karlovy Vary – Prvnímu letos v Karlových Varech narozenému občánkovi a jeho mamince předal ve středu primátor Petr Kulhánek dar města a blahopřání.

5.1.2018

OBRAZEM: Golfisté měli Novoroční drive

Karlovy Vary - Golfisté se sešli v první den roku 2018 na Novoročním drive na hřišti v Olšových Vratech.

4.1.2018

Přijďte diskutovat o referendu a budoucnosti Vřídelní kolonády

Karlovy Vary – Přednáška o Vřídelní kolonádě se uskuteční 4. ledna a opakovaně 8. ledna v aule Pedagogické školy v Drahovicích, a to vždy od 16.30.

4.1.2018

Osočen neprávem.Teď chce zastupitel omluvu

Karlovy Vary - Osočen z podvodu a porušení etiky zastupitele, diskreditován a lživě nařčen. Kdyby si Otmar Homolka (O co jim jde) toto vše od vedení města nechal líbit, v Karlových Varech by si před ním zřejmě několik desítek lidí odplivlo.

3.1.2018

Město Karlovy Vary naléhavě hledá desítky členů volebních komisí

Karlovy Vary - Desítky členů volebních komisí hledá město Karlovy Vary.

3.1.2018

OTÁZKA PRO: Helenu Kyselou, mluvčí magistrátu

Prezidentské volby se konají 12. a 13. ledna. Do kdy si lidé, kteří nemohou volit v místě svého bydliště, mohou vyzvednout voličské průkazy?

3.1.2018

Přispějte pro potřebné lidi. V kraji začíná tradiční Tříkrálová sbírka

Karlovarský kraj – „My tři králové jdeme k vám, štěstí, zdraví vinšujem vám…“ Koleda, která bude v polovině ledna znít i letos obcemi a městy Karlovarského kraje. Blíží se totiž 18. ročník tradiční Tříkrálové sbírky. Její výtěžek jde pravidelně na dobročinné účely.

2.1.2018

Pokuta za loterijní vyhlášku od antimonopolního úřadu

Karlovy Vary – Úřad pro ochranu hospodářské soutěže uložil pokutu 734 000 korun statutárnímu městu Karlovy Vary za porušení zákazu zvýhodňování některých účastníků hospodářské soutěže jednáním orgánu veřejné moci.

2.1.2018

Naši prvňáci ze ZŠ Božičany

Karlovarsko - Ve středu 3. ledna najdete v Karlovarském deníku prvňáky ze ZŠ Božičany. Nezapomeňte si koupit noviny.

2.1.2018

Aukce uměleckých lahví pro Paraple vynesla 1 683 145 Kč

Karlovy Vary, Praha – Šestý ročník charitativní aukce designových lahví Pilsner Urquell pro Centrum Paraple vynesl lidem, kteří se následkem nemoci či zranění ocitli na vozíku, celkem 1 683 145 korun. Nejdražší originální kousek podle návrhu uměleckého ředitele sklárny Moser Lukáše Jabůrka byl tento rok vydražen za 250 000 korun.

2.1.2018

Karlovarské letiště má osvědčení o provozní způsobilosti

Karlovy Vary – Mezinárodnímu letišti v Karlových Varech se podařilo získat od Úřadu pro civilní letectví ČR Osvědčení o provozní způsobilosti, které odpovídá příslušné evropské legislativě. Zařadilo se tak spolu s letišti v Praze, Brně, Ostravě a Pardubicích mezi pět českých mezinárodních letišť, která splňují nové evropské normy.

2.1.2018

Senior Pas trhá rekordy, zájemců už je přes deset tisíc

Karlovarský kraj - Nejprve necelá tisícovka, nyní přes deset tisíc zaregistrovaných lidí. To je rekord, kterého dosáhl Senior Pas vydávaný Karlovarským krajem.

1.1.2018

OBRAZEM: Novoroční běh kolem Lokte

Loket - Povalovat se po silvestrovských oslavách? Ani náhodou! Na mnoha místech v Karlovarském kraji pojali lidé vstup do nového roku aktivně.

1.1.2018

SOS Sluníčko pomáhá již čtyři roky dětem v nouzi

Karlovy Vary - Zařízení pro děti vyžadující okamžitou péči, SOS Sluníčko, funguje již čtvrtým rokem v Karlových Varech. Za dobu svého provozu pomohlo zařízení provozované v rámci neziskové organizace SOS dětské vesničky už téměř 140 dětem.

1.1.2018

OBRAZEM: Oslavy po sousedsku aneb Příchod nového roku v Hlavně

Karlovarský kraj - Příchod nového roku slavily tisíce lidí ve velkých městech Karlovarského kraje, ale i v malých obcích. Sousedé a přátelé se tak sešli například v Hlavně na Sokolovsku, kde si užívali té pravé silvestrovské zábavy a nechyběl ani půlnoční ohňostroj.

1.1.2018

Silvestr v kraji: Tři popálení, série krádeží a výtržnosti

Karlovarský kraj – Tři lidé se během silvestrovských oslav Karlovarském kraji popálili od zábavní pyrotechniky. Zranění však oproti loňsku nebyla nijak vážná. Dvanáct zlikvidovaných požárů mají na kontě hasiči a v permanenci byla i tísňová linka policie. Ta přijala hned 125 oznámení. Záchranka pak vyjela jednadevadesátkrát.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT