Lákat návštěvníky a nabídnout něco nevšedního. To je cíl, který by měly splnit nové atrakce v areálu v Plešivci. Lidé si zde kromě výborného jídla, pěkného výhledu a čerstvého vzduchu totiž mohou užít i nové atrakce. Ty byly slavnostně představeny v sobotu 28. srpna v rámci oslav výročí sto patnácti let Plešivce.

„Naší snahou je, aby sem lidé jezdili za odpočinkem a zábavou. Proto nabízíme například lanové parky se dvěma trasami, obří houpačku, trampolíny a spoustu dalších věcí,“ seznámil s novinkami Jindřich Kafka, manažer areálu v Plešivci.

Podle něj zábava v areálu vyplní lidem klidně celý den, aniž by se minutu nudili. „Lidé se mohou posilnit malou svačinkou, potom hupsnout na obří houpačku, obří trampolínu nebo zažít volný pád z výšky třinácti metrů. Velmi atraktivní jsou i lanová centra vysoko ve stromech pro děti i dospělé. Až se lidé vyřádí, mohou nasednout na horskou koloběžku, kolo, buginu či terénní čtyřkolku a projet se po mnohakilometrových trasách,“ nastínil další lákadla Kafka.

Podle něj vychází areálu vstříc i město Abertamy. „S vedením města je výborná komunikace a radnice nás podporuje, za což jsme velmi rádi,“ řekl manažer.

V sobotu si přišli atrakce vychutnat první návštěvníci. „Je to skutečně velký adrenalin. Myslel jsem, že lanový park nezvládnu, ale je to opravdu neskutečný zážitek, který se mi moc líbí. Oslavy se podle mě také povedly,“ zhodnotil jeden z nich.