O nadcházejícím víkendu budou na Božím Daru pro lyžaře opět dobré podmínky.

„Ski areál Boží Dar Neklid o víkendu plánuje provoz celého areálu. Sedačková lanovka je připravena k provozu, omezit ji můžou pouze nepříznivé povětrnostní podmínky. V provozu bude i vlek za hotelem Praha, který můžou lyžaři využít k přepravě na Ski areál Neklid. Provoz vleků bude v sobotu a neděli v době od 9.00 do 16.00 hodin. V celém areálu platí do 17. prosince sleva třicet procent na jízdné,“ uvedl Jan Horník, starosta Božího Daru.
Podle něj bude Ski areál Boží Dar Neklid v částečném provozu i po víkendu, a to podle zájmu lyžařské veřejnosti.

Ski areál Boží Dar Novako je v plném provozu od 4. prosince v době od 9.00 do 16.30 hodin. Každý den je možné využít večerního lyžování od 19.00 do 20.30 hodin. Připraven je i snowtubing, jehož provoz však také mohou ovlivnit nepříznivé povětrnostní podmínky. Lyžuje se za ceny vedlejší sezony do 17. prosince 2010.

„Vzhledem k předpovědi počasí, kdy má na našich horách do zítřejšího dne napadnout až 40 centimetrů sněhu,a má foukat silný nárazový vítr, budou běžecké tratě upraveny až v sobotu ráno. Rozsah upravených tratí bude přizpůsoben povětrnostním podmínkám. Aktuální informace o upravených tratích budou k dispozici,“ doplnil starosta.

Na třetí adventní neděli 12. prosince se lidé sejdou v 16.00 hodin v kostele svaté Anny na Božím Daru. „Vystoupí Country kapela Album z Chomutova, která zahraje vánoční koledy, a Pěvecký sbor Favilla ze Základní umělecké školy z Kadaně,“ láká na akci Jan Horník.