Prodejci si všeobecně stěžovali, že je v novém areálu méně místa. Prý se jich řada dovnitř vůbec nedostala. To potvrdil i správce burzy Jiří Svášek. „Dovnitř se nedostaly ráno asi tři desítky prodejců, kteří čekali, až se uvolní místo. Možná by stálo za zvážení pořádat burzu i v sobotu. Zájem prodejců by asi byl a město by získalo více peněz," uvedl Svášek.

Náměstek primátora Petr Bursík, který si už před sedmou ráno přišel burzu zkontrolovat, Deníku řekl, že o nápadu pořádat burzu i v sobotu ještě neslyšel. „Ale určitě se o tom debatovat dá," podotkl.

S novou podobou burzy byl vcelku spokojený. Mírný chaos, o němž tady hovořila řada lidí, považuje za vcelku logický. „Je to prostě nové, všechny mouchy se musí postupně vychytat a odstranit. Každopádně teď burza vypadá mnohem kultivovaněji než předtím. Přibylo i parkovacích míst před areálem. A tento areál lze mimo burzu využívat například jako parkoviště při akcích v KV Areně. Z prvních zkušeností je zřejmé, že to třeba bude chtít asi více toalet," konstatoval náměstek.

Provozovatelem burzy je městská organizace KV City Centrum, a výtěžek za pronájem míst tedy patří Karlovým Varům.