Letos organizátoři přichystali program pro děti a dospělé, který nikoho rozhodně nezklame. „Připravili jsme co nejpestřejší program, který nabídne pořádnou porci muziky i další zábavy," slibuje Martin Maleček, starosta Hroznětína.

Od třinácti hodin bude program pro děti a také připravovat tradiční bramboračka. Nebude chybět ani zumba. Slavnostní zahájení samotného hudebního programu je naplánováno na 15. hodin, kdy publikum pozdraví i starosta Marin Maleček.

Další program bude například revival Michala Tučného a nebude chybět ani bavič Josef Alois Náhlovský. „Dále se mohou lidé těšit na revival slavné kapely Smokie. Ten se jmenuje New Age of Smokie," doplnil k programu Maleček. Josef Alois Náhlovský si také pro lidi připravil Krušnohorskou pohádku.

Mezi vrcholy programu bude od 20. hodin patřit vystoupení zpěváka pop-music Dalibora Jandy. Zajímavostí bude, že jeho dcera se pořádně potatila a zazpívá i vlastní hity. Do Hroznětína dorazí také textař Petr Šiška se svým hudebním projektem Legendy se vrací. Večer završí Karlex.