Částka byla věnována nevidomým děvčatům Nikolce Bukociové z Karlových Varů a Natálce Táborské z Chebu, tělesně postiženým plavkyním Vendulce Duškové a Nikolce Habermannové z Karlových Varů a tělesně postiženému Vítkovi Poplštejnovi ze Staré Role. Obdarované děti si své šeky převzaly osobně a spolu s rodiči strávily příjemný den ve společnosti hráčů golfu a kapely Maracas Band, která charitativní akci provázela odpoledním programem.

Ve večerních hodinách se již bilancovala úspěšnost celé akce a domů všichni odešli s hřejivým pocitem, že jsou mezi námi stále lidé, kteří nejsou ke svému okolí lhostejní.

Dámský klub LC Diana Karlovy Vary již několikátým rokem pomáhá i sportovnímu klubu Kontakt, který svou činnost rozvíjí pod vedením Štěpánky Řehořkové. Tato plavecká akademie ve svých řadách sdružuje plavce a plavkyně s tělesným, zrakovým i mentálním postižením.

Pod hlavičkou SK Kontakt plave a závodí Vendulka Dušková, která je klubem již několikátým rokem podporována. Vendulce se daří umísťovat ve své kategorii na předních příčkách plaveckých závodů a zajistila si tak účast na paraolympiádě v Riu de Janeiru, která se bude konat letos v září. (luk)