Dárky předala seniorům v Nejdku těsně před vánočními svátky hejtmanka Jana Vildumetzová, děti z pěstounských rodin je dostanou přímo pod stromeček.

Obdarované seniory a děti vytipovalo vedení nejdeckého zařízení a krajský úřad, který spolupracuje s rodinami trvalých pěstounů. „Podařilo se nám splnit všechna přání pro 14 seniorů a pro 19 dětí. Lidé z nejdeckého zařízení byli velmi skromní, přáli si většinou deky nebo polštářky. U dětí převažovaly hračky, především stavebnice, ale Ježíšek by měl přinést i krásné nákladní auto nebo kopačky a fotbalový míč.

Dárky seniorům jsem předala přímo v Nejdku a věřte mi, že to pro mě byly velmi nádherné a dojemné chvíle. Udělat radost druhému je to nejhezčí, co zvlášť před Vánoci můžete zažít. Chtěla bych moc poděkovat všem lidem, kteří dárky nakoupili a přivezli, neskutečně si toho vážíme,“ řekla hejtmanka Jana Vildumetzová, která si v předvánočním shonu našla čas a koupila řadu dárků. Dárky pro děti si vyzvedli pěstouni, aby je mohli předat na Štědrý den pod vánoční stromek.