Město Karlovy Vary přišlo s fotografickou soutěží „Chceme čisté město“. Podmínky a pravidla jsou jednoduché. Přihlásit se může kdokoli, jednotlivec, spolky, mateřské a základní školy. Jejich úkolem je zdokumentovat úklid daného místa nebo lokality. Zkrátka před úklidem a po úklidu.

Z pořízených fotografií a dalšího materiálu zpracují účastníci prezentaci v libovolném formátu (PowerPoint, PDF, video, fotoalbum, nástěnné prezentace, koláže …) mimo Smart Notebook. Kromě obrazové dokumentace je vhodné, aby prezentace byla doprovázena vybranými fakty z akce, jako je počet zapojených účastníků, údaje o uklizené lokalitě a průběhu akce. Soutěž bude probíhat ve čtyřech kategoriích.

Mateřské školy, základní školy, střední školy, nepodnikatelské právnické osoby (neziskové organizace, občanská sdružení, společenství vlastníků bytových jednotek). V každé kategorii bude rozděleno 10 tisíc korun. První místo bude honorováno 5 tisíci, druhý v pořadí získá 3 tisíce a třetí v pořadí 2 tisíce korun. Termín pro odevzdání dokumentace je 11. května 2018.

Veškeré informace vám zodpoví koordinátorka soutěže Věra Sekyrová na e-mailu v.sekyrova@mmkv.cz.