Zajímavý program pro děti přichystalo na sobotní odpoledne dětské divadlo Z bedny. V Děpoltovicích se konala akce pro děti, která byla ve znamení indiánů. I přes nepříznivé počasí nakonec dorazilo mnoho dětí.

„Akce začala s malým zpožděním v areálu Pegas Děpoltovice. Tematicky byla opravdu zaměřená na indiány, a proto na každého, kdo přišel v indiánském, čekal dáreček,“ uvedl Jan Vitner z divadla Z bedny, známý dětem jako pan Pohoda. Součástí programu byly také pohádky či soutěže, při kterých se děti opravdu bavily. „Tuto akci pořádáme pravidelně a vždy se na ni moc těšíme. Meteorologové hlásili, že nebude pršet, přesto jsme šíleně zmokli. I v tomto počasí dorazilo mnoho lidí, což mě překvapilo. Divadlo Z bedny zahrálo dvě pohádky, pak jsme soutěžili o drobné ceny a opékali vuřty, takže to bylo velmi pohodové odpoledne,“ dodal pan Pohoda.

Den dětem zpestřili i koně, kterých po areálu pobíhá hned několik. „Program trval zhruba čtyři hodinky, poté jsme se rozešli domů. Někteří byli už opravdu hodně mokří. Jsem rád, že programy, které připravujeme, děti baví,“ uzavřel. Deštivé víkendové odpoledne si pochvalovaly i děti. „Přijela jsem s babičkou ze Sokolova. Mám divadlo ráda a pana Pohodu jsem viděla už několikrát a vždy je to velká legrace. Než začal program, tak jsem se ještě svezla na koníkovi,“ uvedla desetiletá Monika Lauberová.