Imperial pojal olympijské přenosy velkolepě. Nejen pro své hotelové hosty, ale pro všechny fanoušky zimních sportů v Karlových Varech připravil mimořádný zážitek – SOCHI express směřující přímo do centra olympijského dění v ruském Soči.
„Komfortní prostředí Concert Hall se proměňuje v luxusní VIP zónu, ve které bude LED stěna a řada velkoplošných televizních obrazovek kolem pohodlných boxů i nad barem. Tady bude možné fandit, diskutovat a také připít na zdraví šampionů," uvedla manažerka Jana Callo.
Stěny projasněné svítícími panely ozdobí motivy zimy a zimních sportů, v prostoru se objeví figuríny v originálních sportovních dresech, u velké LED stěny či velkoplošných obrazovek budou pohodlné gauče a stolečky. LED stěna, která se pyšní nejlepšími technickými vlastnostmi a rozlišením, je v České republice nevídaná. K obvyklému sortimentu nápojů hotel Imperial nabídne také speciální koktejly: alkoholický Sochi Royal a nealkoholický Sochi Virgine.
SOCHI express se pro hosty otevřel včera, tedy v den slavnostního zahájení od 17 hodin.
Otevřeno bude každý den od šesti hodin až do konce televizních přenosů. Závěrečný ceremoniál olympijských her 23. února od 17 hodin uzavře také mimořádný projekt karlovarského hotelu Imperial, originální SOCHI express.
Také Grandhotel Pupp myslí na sportovní fanoušky.
„Plazmovou obrazovku sice nemáme, ale televizní přenosy z olympiády mohou naši hosté sledovat v Lobby baru, kde budou mít svůj koutek. Zde mohou v klidu posedět a k dispozici budou mít i program jednotlivých sportovních disciplín," vysvětlila generální ředitelka Andrea Pffefer-Ferklová. Stranou nezůstane ani hotel Carlsbad Plaza. „V prostorách, kde jsou televize, hry samozřejmě poběží téměř nonstop. Z minulých let z různých soutěží víme, že je mezi našimi hosty velká poptávka po přenosech. Trošku vyhrocené to je, když hrají Rusové proti Čechům, jsme ale profesionálové, a tak naši zaměstnanci povzbuzují či nadávají jen uvnitř sebe," řekl Jindřich Křováček z oddělení pro styk s veřejností hotelu Carlsbad Plaza.