A tak nezbývá před víkendem než doufat, že toho sněžení nebude zase až moc a situaci nezkomplikuje silný vítr. Kvůli němu ve čtvrtek stála například lanovka Prima Express na Klínovci.

Ve skiareálu Klínovec bylo před víkendem kolem 30 až 100 centimetrů sněhu. Příjezdové cesty do areálu byly sjízdné. V provozu byly lanové dráhy CineStar Express, SUZUKI, Dámská, vlek F a pojízdné pásy v dětských parcích. V provozu jsou pravidelné linky skibusu z Božího Daru, Mariánské, Jáchymova, Háje, Loučné a skibus Fichtelberg – Klínovec.
Ve Skiareálu Boží Dar – Neklid je mezi 50 až 70 centimetry sněhu. V provozu byla před víkendem lanová dráha (A) a vleky (C, D, E, F) na Neklidu. Na Božím Daru vlek Za Prahou (B) a Hranice (G).

Lyžařský areál NOVAKO je rovněž v plném provozu, včetně snowtubingu.

Na běžeckých tratích leží dostatek čerstvého prašanu a jsou sjízdné v plném rozsahu. Upraveny budou i na víkend. Poslední úprava tratí proběhla ve středu. Ve čtvrtek byla v plánu po zklidnění větru a sněžení úprava malého okruhu Ježíškovy cesty. Aktuální informace o upravenosti běžeckých stop najdete na www.krusnehoryaktivne.cz a nebo Facebook Krušnohorská lyžařská magistrála – KH západ.

Na Plešivci je kolem půl metr sněhu. V provozu byly před víkendem dvě sjezdovky, a to Hana a Renata.

Na sjezdovce v Potůčkách je kolem 70 centimetrů sněhu a areál je v provozu. Stejně tak dobré podmínky jsou ve skiareálu Bublava – Stříbrná, kde už je opravená sedačková lanovka. V Perninku jsou v provozu skiareály Velflink i Nádraží.
Lyžuje se také v areálu Snowhill v Mariánských Lázních, kde je kolem půl metru sněhu. V provozu je lyžařský vlek č. 3 a sjezdovka C (Slalomák levá). Lanová dráha je tady zatím mimo provoz.