Během včerejšího dne mohli zájemci navštívit další farmářské trhy, které se pravidelně pořádají v krajském městě. Počasí všem návštěvníkům i prodejcům přálo, takže si všichni přítomní mohli v klidu vybírat z nepřeberné nabídky zboží, které stánkaři nabízeli.

Na pultech se tradičně objevily všelijaké masové dobroty spolu s nejrůznějšími druhy sladkého i slaného pečiva. Nechyběl ani prodej sazenic pro zahrádkáře a pult s prodejem výběrových sýrů. Velký zájem byl také o mléčné výrobky a o nejrůznější druhy čajů, domácích marmelád a koření.

„Nabídka zboží mě velice překvapila. Nakoupila jsem si spoustu domácích jahod a dalšího ovoce a nějaké to maso ke grilování. Jsme ráda, že vyšlo i počasí, protože jinak by tu nepanovala tak přátelská atmosféra. Na příští farmářské trhy se rozhodně zajdu opět podívat, protože je třeba podporovat drobné zemědělce a výrobce, kteří mají mnohdy kvalitnější výrobky, než jsou nám nabízeny v komerčních obchodech," pospala své nadšení jedna z návštěvnic farmářských trhů Silvie Švecová.