Trojice karlovarských hokejistů zavítala v pátek v poledne do Základní školy v Tuhnicích. Nedorazil pouze Jakub Čutta, který je nemocný. V místní tělocvičně se sešli žáci všech tříd. Po krátkém uvítání a představení odpovídali hokejisté na otázky, které žáci házeli na papírku do speciálně připravené bedny, na které nechybělo logo HC Energie.

„Zajímalo mě hodně věcí, ale bohužel se ani jedna moje otázka nepřečetla,“ řekl Aleš Novák z Karlových Varů. Hokejisté odpověděli na otázky, jaké je podle nich nejlepší a nejhorší mužstvo v extralize, či proč se jim nedaří v nové multifunkční KV Areně. „Podle mě je zatím nejlepší Třinec, ale v soutěži může každý porazit každého. V aréně se nám zatím příliš nedaří, ale všechny nás to moc trápí a doufáme, že se to obrátí a začneme více vyhrávat také v domácím prostředí. Je alarmující, že více bodů děláme na hřištích soupeřů,“ řekl k jedné z mnoha otázek brankář Lukáš Mensator.

Za každou odpověď sklidili hráči velký aplaus. Velký potlesk si vysloužila hlavně odpověď kapitána Václava Skuhravého. „Titul získáme letos,“ řekl kapitán. Poté přišla na řadu zhruba hodinová autogramiáda.