Radost, optimismus a veselí. Tak vypadala svatba dcery starostky Bečova Olgy Halákové, Pavly. Ta si se svým nastávajícím manželem Rudolfem Wiszczorem vybrala prostory Státního zámku a hradu Bečov a datum 11. 11. 2011.

„Toto období jsme si ke svatbě vybrali, protože máme oba rádi podzim. Žijeme sice v Chomutově, ale k Bečovu mám opravdu silný vztah,” konstatovala nevěsta.

Budoucí manželé si při výběru data ani moc neřešili, co na něj říkají numerologové. „To nás až tak nezajímalo. Datum se nám prostě velmi líbilo. Narodil jsem se 19. listopadu a s tímto měsícem mám spojené i další důležité události z mého života, takže se nám toto datum prostě jen líbilo,” doplnil Wiszczor.
Atmosféra před obřadem byla velmi přátelská a uvolněná, i když byla na budoucích manželech vidět lehká, ale příjemná nervozita. „Poté bude následovat oslava, na kterou se moc těšíme. Jinak jsme rádi, že se na svatbu sjeli příbuzní až ze Slezska. To je super,” pochvaloval si Rudolf. Pár se bral po šestileté známosti.

Štěstí novomanželům přála samozřejmě také starostka Olga Haláková. „Určitě bych jim popřála hodně lásky, porozumění a aby jim manželství vydrželo na celý život. Byla bych velmi šťastná, kdyby jim vše vycházelo co nejlépe a měli se rádi navždy,” řekla před svatebním obřadem starostka.