Jako na pirátské lodi, ale plné dobré nálady a muziky, si museli připadat návštěvníci Plesu sportovců v Ostrově. Ten se konal uplynulou sobotu v místním kulturním domě.

„Jedná se už o devátý ročník. Podruhé jsme se nechali inspirovat kostýmy. Loni byl ples jako havajská party. Letos jsme vybrali pirátské téma,“ řekla za pořadatele Lada Bláhová.

Nejlepší ostrovské sportovce vybírala odborná porota, která byla složená z odborníků i zástupců sponzorů a partnerů.
Pořadatelé byli velmi spokojeni s návštěvou a také s tím, že řada hostů plesu přišla skutečně ve slušivých pirátských kostýmech. „Jsme moc rádi, že lidé tuto určitou recesi vzali za svou a kostýmy si oblékli,“ pochválila Bláhová.

Mezi hosty plesu nechyběly ani významné sportovní hvězdy a vzácné osobnosti. „Jsme rádi, že nás vždy poctí svou návštěvou opravdu známé tváře,“ pochvalovala si pořadatelka.

Bohatý byl i doprovodný program. K tanci a poslechu zahrála kapela Rhytmic, nechybělo příjemné taneční vystoupení v kostýmech šmoulů a také energická bubenická show v podání souboru ze Základní umělecké školy Ostrov a Základní umělecké školy Antonína Dvořáka Karlovy Vary pod vedením Petra Tyra a Vítězslava Kováče.

Lidé se v ostrovském kulturáku jako správní piráti bavili velmi dobře a ples se velmi vydařil.