Pořadatelé odvedli skvělou práci a dokonale zvládli avizovaný lineup, který obsahoval osmnáct kapel. Problém nebyl ani s novinkou zvanou cashless, tedy bezhotovostní platbou. Co se týká výkonů jednotlivých formací, tak z pátečního programu lze jednoznačně vyzdvihnout Pražský výběr, který se představil ve skvělé formě a kompletní sestavě. Následující slovenští Horkýže Slíže odvedli svůj standard a ten, kdo skvěle diváky pobavil, byl Jiří Macháček a jeho MIG 21. Toto vystoupení bylo tím správným předkrmem pro následující Monkey Business. Dvojice interpretů Matěj Ruppert s Terezou Černochovou naprosto uhranula zaplněný stadion a předvedla to, na co jsou fanoušci této party kolem charismatického Romana Holého zvyklí. Monkey Business zkrátka dokázali, že je hudební Anděl ve správných rukách. „Za mě je tady v Karlových Varech zatím letošní Létofest nejlepší,“ pochválil vlnící se publikum Matěj Ruppert.

Tečka za pátečním večerem v podání kapely Mandrage pak vyzněla trošku rozpačitě, nicméně celkově lze říci, že páteční večer neměl chybu.

Sobotní den byl opravdu letní a teplota na stadionu sahala ke čtyřiceti stupňům. I přesto si ale opět do areálu našly cestu tisíce fandů, kteří rozhodně nemohli litovat. Z podvečerního programu lze určitě vyzdvihnout vystoupení Tomáše Kluse a Marka Ztraceného, na které bylo publikum dosti natěšené a odzpívalo většinu jejich písní. Otazník trošku visel nad výkonem Wanastowých Vjecí, kteří ale nezklamali a ujistili se, že jejich skladby lidé nezapomněli. Po rozjetých „Wanastowkách“ přišla na řadu Vypsaná fixa, která publikum zdaleka neudržela ve varu, o což se musel postarat Divokej Bill. Ten byl považován za největší hvězdu víkendu a právem i program uzavíral. Osmičlennému ansámblu stačilo jen vylézt na pódium a několikatisícový dav začal skákat, tancovat a zpívat. A i když většina z přítomných by byla schopna a ochotna protančit a prozpívat s Divokým Billem celou noc, vše jednou musí skončit, a tak s posledním tónem Divokýho Billa skončil i letošní velmi podařený karlovarský Létofest.