Karlovarská činohra zkrátka mile překvapila. Navíc už sama pohádková scéna diváka vtáhne do příběhu. Dospělí se rázem vrátí do svých dětských let a jejich ratolesti budou na malý okamžik součástí magického příběhu nejen o vzniku Svatošských skal.

Strašidla, která zas tak moc nestraší postupně odvypráví jaké byly osudy Jana Svatoše, který byl jejich knížetem a nakonec i ochráncem. Pohádka o hledání pravé lásky a štěstí převypráví s humorem a někdy s vážností místní legendy. Na motivy Zdeňka Šmída upravila příběh pro divadelní účely Jana Pithartová. Loutky, bez kterých by se Konec strašidel neobešel vytvořila Veronika Theerová. Život jim vdechli Lucie Domesová, Tereza Švecová a Jiří Švec, kterým po boku stojí Karel Beseda, Magdaléna Hniličková, Martin Jurajda a Eliška Malíková.

Dramaturgický dohled držela Petra Richter Kohutová. Předposlední režie Jiřího Seydlera bude zkrátka pohlazením na duši. Pohádka pobaví velké i malé. Na vlastní oči o tom můžete přesvědčit už tuto neděli 21. května od 15 hodin v Karlovarském městském divadle, na slavnostní čtrnácté premiéra Činohry KMD.