Tato akce se v letošním roce konala již po devatenácté a bylo na ní vybráno krásných 2 189 000 korun. Tímto výsledkem vybraná částka, za doposud pořádané ročníky, překročila neuvěřitelných 30 miliónů korun, a to konkrétně o 151 000 korun. Za dobu konání Charity Golf Party bylo tedy dodnes vybráno 30 151 000 korun.

Pořadatel akce, jímž je Golf Resort Karlovy Vary, nabídl svým hostům bohatý program, který začal golfovým turnajem, kde si hráči mohli vybrat ze dvou herních systémů – stableford či texas scramble. Pro doprovody byla připravena golfová klinika, patovací soutěž, masáže či líčení.

Po turnaji byl, ještě před vyhlášením výsledků, pro hosty připraven raut a módní přehlídka značky BOGNER.
Po dni stráveném v golfovém prostředí se hosté přemístili do Grandhotelu Pupp, kde se již dokončovaly poslední přípravy na slavnostní večer. Ten mohl začít v 19.30 hodin, kdy byly otevřeny dveře slavnostního sálu a hosté tak mohli poprvé zhlédnout dražební předměty, které si pro ně organizátor akce Golf Resort Karlovy Vary připravil.

Samotna dražba poté proběhla pod taktovkou znamenitého licitátora Marka Ebena.

Především díky pečlivě vybraným dražebním předmětům se dokázalo v letošním roce vybrat krásných 2 189 000 korun.
Charity Golf Party se již 19 let stále řadí mezi nejvýznamnější akce v kalendáři charitativních událostí. Nemalou měrou k tomu jistě přispívá i skutečnost, že si pořadatel nebere žádný poplatek za uspořádání a jednotlivé částky jsou tedy odesílány samotnými dárci na konta obdarovaných, čímž je zaručeno, že obdarovaný obdrží celou částku. Náklady s organizací akce jsou pokryty z financí Golf Resortu a partnerů. (arg)

Komu tentokrát peníze pomohou
- Nadace Pohyb bez pomoci zřízený panem Doc. PaedDr. Pavlem Kolářem
- Obecně prospěšná společnost Pomocné tlapky
- Obecně prospěšná společnost Domov Sue Ryder
- Nadační fond Krása pomoci Taťány Kuchařové
- Martínek Pokladník nemocný cystickou fibrózou
- Sekce dětské a dorostové psychiatrie Psychiatrické společnosti České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně
- Michal Rulák

Ilustrační foto
Děti z chudších rodin nemusí ze škol odcházet bez oběda