„V rámci tohoto hokejového utkání se v Klingenthalu odehrají tři utkání, dva německé a jedno české extraligové. Na jeden zápas může dorazit až 22 tisíc diváků. Vypravujeme proto na tuto akci deset autobusů pro naše fanoušky z Karlových Varů,“ informoval Ondřej Vlk za HC Energii.

„Tato venkovní hokejová událost je výjimečná tím, že tentokrát se nebude hrát na fotbalových hřištích, jak tomu bývá zvykem, ale na doskočišti skokanského můstku. Raritou také bude, že tribuny budou velmi blízko ledu a divák tak bude co nejblíže ke hráči,“ dodal.

Ilustrační foto.
Další zdražení v karlovarském regionu. Voda půjde nahoru o pět procent

Vstupenky na utkání už jsou v předprodeji, základní stojí 870 korun, speciální například doplněná o dopravu vyjde na 1010 korun. Permanentka na všechny tři zápasy vychází na 70 euro.Ve výjimečném utkání obléknou na sebe hráči HC Energie speciální dresy v černé barvě, které jsou v podstatě replikou dresů ze sezóny 66 – 68.

Zdroj: Kopecká Jana

Karlovy Vary se chtějí chopit této přeshraniční akce a pokusí se v rámci ní nalákat do lázeňského města co nejvíce německých turistů. „Ve spolupráci s Českou asociací a hotelů proto připravujeme slevovou akci, kdy si turista v karlovarském hotelu objedná tři noci, zaplatí ale jen za dvě. Návštěvník se zaregistruje ve speciální aplikaci a následně dostane od daného hotelu kód. Plánujeme, že tuto marketingovou akci bychom by mohli turisté využívat až do Velikonoc,“ uzavřela primátorka Andrea Pfeffer Ferklová.