Společnost KV Arena se na tom dohodla s karlovarskou společností Realistic. Výsledkem jednání je tříletá smlouva, jejíž součástí je kromě pojmenování hlavní a tréninkové haly jako Realistic Arena také minimální částku ve výši 5 808 000 korun pro společnost KV Arena, která komplex provozuje.

“V dlouhodobém vyjednávání s předsedou dozorčí rady a zástupcem akcionáře firmy Realistic Martinem Šretrem jsme se shodli na nutnosti rozvoje a společné podpoře sportu a kultury v Karlových Varech. Dlouhodobým cílem vedení KV Areny bylo najít finančně silného a renomovaného regionálního partnera, jelikož již třetím rokem nedostáváme dotaci na kulturní akce od města Karlovy Vary. Díky příjmu za reklamní plnění v podobě přejmenování hlavní a tréninkové haly na Realistic Arenu budeme mít alespoň nějaké finanční prostředky na rozvoj kultury a sportu v Karlových Varech. Díky tomuto partnerství a dojednané platbě za reklamu celý rok předem budeme moci pořídit novou rolbu, která je nezbytně nutná k úpravě ledu v obou halách," uvedl k uzavření smlouvy Vladimír Kvasnička, jednatel firmy KV Arena.

Martin Šretr sdělil, že je velmi rád za nalezení oboustranně výhodného modelu spolupráce, který nejenom podpoří rozvoj kultury a sportu v Karlových Varech, ale zároveň přinese zviditelnění společnosti Realistic. Ta byla založena ve Staré Roli již v roce 1927 a patří tak po mnoha desetiletí k významným stabilním firmám a zaměstnavatelům v regionu.