Úspěšný hráč, který prošel během své kariéry SK Plzeň, ATK Praha a Slavii Karlovy Vary. „Ve Slavii jsem odehrál celkem jedenáct sezon. Hráli jsme o postup do první ligy, ale skončili jsme na druhém místě, a zůstali tak ve druhé lize," ohlédl se zpátky v čase Antonín Honomichl. Během své fotbalové štace se setkal s několika výbornými fotbalisty, ať už s Miroslavem Matuchou, Rudolfem Hyrmanem nebo Josefem Tajšnerem.

„Během své fotbalové kariéry jsem se setkal nebo hrál s hráči, kteří oblékali i reprezentační dres, na což rád vzpomínám. Ať už je to na Jirku Feureisla nebo Pepíka Kollera, Honzu Jánského, Mirka Vydru, Sváťu Němečka a Karla Matějíčka," podotkl Honomichl. Během své bohaté fotbalové kariéry tak Honomichl oblékal dres Slavie proti významným soupeřům. „Rád vzpomenu na utkání s Kladnem, Libercem, Plzní, Žilinou, Hradcem Králové, a těchto utkání bylo podstatně více," upozorňuje Honomichl.

Od roku 1964 pak Honomichl načal svou druhou fotbalovou šichtu, a to v pozici trenéra. A hned ho čekala pořádná práce, jelikož zachraňoval právě karlovarskou Slavii ve II. lize. „Slavii jsme v soutěži zachránili, a tím jsem odstartoval svou trenérskou kariéru," vzpomíná Honomichl. Ten si za 44 let, během kterých trénoval, připsal na své konto několik úspěchů, ale i neúspěchů. „Jako trenér jsem vedl například Horní Slavkov, Škodu Ostrov, Novou i Starou Roli. Dále pak Buldoky a také Hroznětín, kde jsem prakticky ukončil svou kariéru," dodal Honomichl. 13. června pak oslavil již své 84. narozeniny. To mu neubralo lásky k fotbalu, spíše naopak.
„Po skončení s fotbalem jsem začal dávat dohromady kroniku Slavie Karlovy Vary od roku 1928 až 2008. Dalo mi to hodně zabrat, ale už ji mám pohromadě, je jen škoda, že nemám sponzora, který by ji vydal a dokončil," smutně poznamenal Honomichl.