Tento krok je součástí dlouhodobé strategie, jejímž cílem je udělat z Mariánských Lázní destinaci číslo jedna v ČR pro golfové pobyty.

„Naším cílem je, aby se Mariánské Lázně a okolí staly přední golfovou destinací v České republice. Díky špičkovým golfovým hřištím, krásné přírodě a příznivému klimatu máme všechny předpoklady k tomu, abychom uspěli," říká David Folprecht, majitel incomingové agentury Hotely Mariánské Lázně. „Spojení s Royal Golf Clubem a zvýhodněné green fee v celém regionu je jen začátek. Věříme, že toto partnerství přiláká golfisty z celé republiky i zahraničí," dodává.

Muž přišel o 800 tisíc korun. Ilustrační foto.
Muž přišel o 800 tisíc korun. Nabídka na sociální síti byla pastí

Mariánské Lázně a jejich okolí nabízejí golfistům šest prestižních golfových hřišť v dojezdové vzdálenosti jedné hodiny - Royal Golf Club Mariánské Lázně, Golf Resort Karlovy Vary, Cihelny Golf & Wellness Resort, Golf Sokolov, Golf Resort Františkovy Lázně – Hazlov a Golf Club Kynžvart. Golfisté se mohou těšit na hru uprostřed nádherných lesů, které poskytují příjemné a léčivé klima, ideální pro golfovou hru.