Při Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech si nejen chytil letušky Deníku, které po městě rozdávaly speciální vydání novin, ale také se s nimi v rámci soutěže připravené vydavatelstvím Vltava Labe Media vyfotil a vyhrál hlavní cenu. Vlastně tak díky jemu mohou jeho tatínek, maminka i malá Terezka, která se krátce před filmovým festivalem narodila, strávit luxusní wellness pobyt v karlovarském Savoy Westend Hotel.

Hrad a zámek Bečov nad Teplou.
Hudba, tanec, jóga i meditace, to bude víkend v zahradě

Jakub se nechal slyšet, že se těší především na masáže. A jedna nejspíše stačit nebude. „Vypadá to tak, že budeme muset ještě nějaké další přiobjednat, aby byl spokojený. Když už se nám o pobyt postaral,“ pochválila Jakuba jeho maminka Veronika Konopová. Konopovi jsou poměrně pravidelnými návštěvníky filmového festivalu. „Většinou ale v době, kdy čekáme přírůstek do rodiny. To pak neodjíždíme na dovolenou. Na letušky Deníku jsme narazili náhodou,“ poznamenal Vladimír Konopa. Kromě rodičů, Jakuba a Terezky se může na pobyt těšit i Filip, třetí dítko Konopů. „Nikdy jsme nic nevyhráli, pominuli možná nějakou stokorunu ve sportce. Moc nás to potěšilo. Sledovali jsme průběžně, jak si Jakubovo selfie vede a nakonec bylo úspěšné. K pobytu do Savoye pojedeme patrně v listopadu,“ dodala Veronika Konopová.

„Těší nás, že byl o speciální vydání karlovarského festivalového Deníku velký zájem a že se celý jeho náklad rozdal. Stejně tak úspěšná byla soutěž, letušky Deníky byly nepřehlédnutelné. Příští rok se s nimi do festivalových Karlových Varů vrátíme a s nimi se vrátí i naše soutěž,“ uvedla Jana Švecová, ředitelka oddělení Eventy Deniku.