Je to tady. Zelený stan plný pohody, zábavy, dobré muziky nebo skvělých drinků. Vítejete na 47. ročníku mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Již podruhé vyrostl v rámci festivalu na prostranství u lázeňského hotelu Thermal skvostný zelený stan Jameson Festival Lounge.

Nejen filmový fanoušci tak opět mohou prožít devět úžasných dní protkaných filmem lázeňském městě. Ve stanu Jameson Festival Lounge si navíc mohou splnit některé z tajných přání.

Potkat zde mohou například oblíbené osobnosti filmu a svou návštěvou zeleného stanu tak mohou zvýšit šanci na takové milé nevšední setkání nejen s tvůrci filmu, ale také herci právě v Jameson Festival Lounge. To ale není vše na co mohou nejen fanoušci filmu, těšit. V Jameson Festival Lounge si totiž opět mohou vychutnat drinky z kvalitní jemné irské whiskey Jameson v podání špičkového barmanského týmu Bugsy's baru, a to vše za lidové ceny.
Navíc posádka music clubu Phenomen namíchá během devíti dní také pestrý koktejl hudby v podání předních českých hudebníků a DJs. Vstup do Jameson Festival Lounge je tradičně zdarma, a k dispozici bude pro zájemce také free wi-fi. Festivalové hosty tak opět naplní nevšední atmosféra, jakou Jameson Festival Lounge vytváří během svého provozu.

„Nechtěli jsme jen další party stan. Chtěli jsme vytvořit příjemný klub, takovou pohodovou oázu se skvělou hudbou, dobrými drinky a těmi nejlepšími barmany. A myslím, že se nám to povedlo." vysvětluje manažerka projektu ze společnost Jan Becher Katy Youngová.

Přes den se vybízí k posezení příjemná letní zahrádka, která je umístěna přímo u zeleného stanu, kde můžete v klidu posnídat nebo ochutnat vyhlášený guláš, vše v režii špičkového týmu z oblíbeného pražského Bugsy´s baru. Každý večer pak, těsně před setměním, se pak Jameson Festival Lounge mění jako chameleón do stylového klubu, nabitého hudbou z produkce skvělých ´DJ´.

Během festivalového týdne vás potěší například DJs Robot, Maceo, Martin Mikuláš, Tee Jay Ivo nebo třeba DJ Ghonzales. Celkem nabídne Jameson Festival Lounge téměř dvacet vybraných djů a hudebníků.

A na co se letos můžete těšit poprvé? Jameson whiskey pořádá souboj ve filmových znalostech! Unikátní znalostní soutěž Turnaj filmových mistrů, jež probíhá jako facebooková aplikace, uvítá ve Festival Lounge tři finalisty, kteří se zde utkají o absolutní prvenství.

Celá soutěž bude přenášená v reálném čase na internetu, takže zkrátka nepřijdou ani ti, kteří to do Karlových Varů nestihnou. Přijďte fandit a podívat se na rozhodující souboj a slavnostní vyhlášení prvního vítěze Turnaje filmových mistrů v historii! Finále se koná v Jameson Festival Lounge v pátek 6. července od 18.00 hodin.