Na Klínovci je otevřeno devět km sjezdovek. Areál je v provozu denně od 8:30 do 16:00. Využít lze lanovky Dámská, SUZUKI, CineStar Express dále vleky E, F, J a krytý koberec v parku u Maxe. Upraveny jsou nyní sjezdovky Dámská, Pařezovka, U Zabitýho, Přemostěná, Slalomák, Turistická, Přemostěná, Pod Zámečkem a č.6Na Klínovci je do 15. března každý den večerní lyžování od 16:00 do 21:00 na vleku E. V sobotu tady proběhne na sjezdovce Pod Zámečkem finále dětského seriálu závodů – KIDS cupu. Mladí závodníci tentokrát změří síly v paralelním slalomu.
I přes nepříznivé podmínky je v provozu skiareál Boží Dar – Neklid. Na sjezdovkách leží vrstva 30 až 40cm sněhu, v provozu je sedačková lanovka se sjezdovkami Moser a Karásek II, dále jede velká poma (E) s přilehlou sjezdovkou a samozřejmě vlek a sjezdovka za Prahou (D), jež umožňuje přesun z Božího Daru na Neklid. Ve snowparku je připraveno několik překážek. V provozu je rovněž božídarský skiareál Novako.
V Bublavě se rovněž dá lyžovat. V provozu jsou tady sjezdovky Lesní, Malý Bleiberg, Střední Bleiberg a Školní.
Skiareál Plešivec má také ještě v provozu čtyři sjezdovky. „Snažíme se udržet sjezdové tratě v co nejlepší kondici. Bohužel kvůli vysokým teplotám a dešti jsou již některé části tratí vydřené. Vzhledem k tomu, že ještě probíhají některé jarní prázdniny, necháváme areál otevřený. Pravděpodobnost, že budeme nuceni areál tento týden uzavřít, je vysoká," upozorňují provozovatelé areálu.
V Mariánských Lázních se lyžuje na Slalomáku a Krakonošce..