Překvapeným jubilantem se stal Richard Král z Lokte, profesí instalatér a topenář, který navštívil v pátek 4. června akci For Arch Karlovy Vary 2010 a do arény přišel s manželkou. Drobné pozornosti návštěvníkovi věnovali ředitel společnosti KV Arena Zdeněk Sysel a manažerka For Archu Anna Vlášková.

„Na tradiční stavební výstavu For Arch chodím pravidelně už přes deset let, zajímám se totiž průběžně také o novinky ze svého oboru,“ konstatoval Richard Král.

Pro KV Arenu je toto číslo velkým úspěchem, protože hranice 250 tisíc registrovaných návštěvníků, tedy hostů s platnou vstupenkou, tak byla překonána za necelý rok. „Absolutní počet návštěvníků, lidí, kteří navštívili i akce a programy bez vstupenkového režimu a tréninkové haly, je přitom samozřejmě výrazně vyšší,“ doplnil ředitel KV Areny Sysel.

KV Arena byla uvedena do běžného provozu 18. května 2009. První akcí zde konanou přitom byl shodou okolností právě loňský ročník akce For Arch Karlovy Vary, který navštívilo na 10 tisíc diváků.

Během svého zhruba ročního fungování hala kromě extraligových zápasů hostila například také freestyle motocross, operu Aida, zazpívali v ní Boney M. i Karel Gott s Evou Urbanovou. Podobných lahůdek prý bude v KV Areně ještě nepočítaně a lidé se mají na co těšit.