Pro návštěvníky tu byla připravena řada lákadel, ohrada se zvířaty, kde byli kromě zmíněného kozla i ovce či oslík, ovšem přitahovala jako magnet především děti. Pro ně divadelníci odehráli pohádku, dospělé zase potěšil vynikající guláš, stejně dobré špekáčky s domácím chlebem nebo sklenka moštu či piva.

„Zahájení sezony s programem už má tradici, letos to vlastně byl desátý ročník. A protože se vydařilo počasí, přišly desítky lidí," spokojeně hodnotila den spolumajitelka farmy Kamila Prchalová.

A její manžel a hospodář Jaroslav Prchal dodal, že spousta návštěvníků tady nebyla poprvé. „Přijíždějí nejen na každoroční zahájení sezony nebo na její zakončení, které pořádáme na podzim na Václava, ale stavují se i během roku jen tak na kus řeči nebo na nákup našich produktů," podotkl.

Potraviny vyráběné na Belině šly samozřejmě na dračku rovněž na velikonoční sobotu. Některé produkty, například mléko nebo máslo, byly za chvíli vyprodány. A kdo se dobře najedl, pobavil i nakoupil, mohl se vydat na procházku do nádherné krajiny kolem Nežichova. Třeba k nedalekému rybníku s ruinou kostela svatého Blažeje na jeho břehu.