Za sprosťárny na fotbale až na tři roky do lochu

Kolová Před dvěma měsíci byl na koni, nyní se může začít bát. Třicetiletý muž z Kolové totiž na domácím fotbalovém hřišti slovně urážel a vulgárními výrazy častoval ostatní návštěvníky fotbalového utkání. Těm kromě sprosťáren navíc vyhrožoval i fyzickou újmou. Jelikož muž se už podobného 'fandění' jednou dopustil, hrozí mu za jeho chování až tříletý pobyt za mřížemi.

Opilý, v cizím autě, a ještě s falešnými papíry. Mladík dojezdil

Karlovy Vary Na poslední festivalový den nebude v dobrém vzpomínat 20letý cizinec. Toho policisté zadrželi, jak si jezdil po parkovišti v ulici Goethova stezka ve vozidle, a to bez svolení majitele. „Mladík byl zastaven policejní hlídkou, která s ním při kontrole provedla orientační dechovou zkoušku s výsledkem 1,44 promile alkoholu v krvi," řekla krajská policejní mluvčí Zuzana Týřová. Při kontrole se cizinec navíc prokázal padělanými doklady. Za spáchání hned tří trestných činů najednou byl mladík na podnět policistů vzat do vazby. Tam si počká až do soudu, který mu může za jeho chování udělit až tříletý trest odnětí svobody.

Napomáhal k neoprávněnému pobytu na území

Karlovy Vary Výnosný obchod si v Karlových Varech otevřel 39letý cizinec. Ten jako svůj výdělek využíval svoje krajany. Zapsal totiž 18 cizinců jako své společníky a jednatele do obchodní společnosti s tím, že cizinci tyto skutečnosti použijí pouze při řízení pro získání nebo prodloužení pobytových povolení na území republiky. Tím si vydělal 80 tisíc. Za vše mu hrozí až tři roky kriminálu.