Upraveny jsou sjezdovky Dámská, Pařezovka, Přemostěná a Slalomák. Dnes budou otevřeny v miniareálu sjezdovky č. 5 a 6 v sobotu pak černá U Zabitýho. Ode dneška bude v provozu vlek E, na kterém se bude rovněž konat každý den večerní lyžování od 16.00 do 21.00. Od soboty začne jezdit pravidelná linka skibusu mezi Klínovcem a Fichtelbergem zdarma. V sobotu se také uskuteční na Klínovci první díl oblíbených a už tradičních závodů pro děti KIDS CUP. O zprovoznění areálu se intenzivně snaží na Plešivci. Od 25. ledna je tady v provozu první sjezdovka č.6 Renata a lanovka Abertamy. V areálu dále zasněžují a rozhrnují technický sníh. „Nedokážeme přesně určit termín otevření dalších sjezdovek. Dnes, ani v sobotu, se nám další sjezdovky nepodaří otevřít," uvedli provozovatelé střediska na svém webu.

Na Neklidu bude ode dneška otevřená sjezdovka Karásek a spouští vlek F, dále bude v provozu sedačková lanovka se sjezdovkou Moser a vlek i sjezdovka Za Prahou, který umožňuje bezproblémový přesun z Božího Daru na Neklid. Podmínky se každým dnem výrazně zlepšují, skiareál nabízí kvalitní svezení na širokých a upravených sjezdovkách. Ve snowparku je připraveno několik překážek. O víkendu tu připravili možnost otestovat lyže značky OX.

Ode dneška se začíná lyžovat v Potůčkách. Jsou připraveny dvě sjezdovky, první dospělácká, a to o délce 550 metrů a dětská, která měří 120 metrů. Zájemci však mohou využít i tradiční lyžařskou školičku či půjčovnu lyžařského vybavení nebo navštívit místní bufet. Na svahu leží čtyřiceticentimetrová pokrývka složená hlavně z technického sněhu. Celodenní skipas stojí dospěláka 270 Kč, děti do patnácti let pak mají vstup dnes od 9.00 do 16.00 hodin zdarma.

Na Bublavě je v provozu téměř celý areál mimo černé sjezdovky a dětského hřiště. Nově jsou v provozu svah Školní s vlekem zdarma a modrá sjezdovka Malý Bleiberg. Na zprovoznění dalších částí areálu tady pracují.

Podmínky pro lyžování se výrazně zlepšily rovněž v dalších střediscích, ať již v Mariánských Lázních nebo v Perninku. Začátečníci a rodiny s dětmi mohou zamířit na Novako v Božím Daru