Multifunkční hala v Karlových Varech nenabízí jen napínavá hokejová utkání, ale také hodnotná kulturní představení. V únoru se mohou diváci těšit hned ze dvou akcí.

„První zajímavá kulturní akce nese název Abba The Concert. Ta se koná v sobotu 12. února od 19.00 hodin. Na lidi čeká velkolepá stopadesátiminutová show s 13 umělci na jevišti. S naprosto přesvědčivým výkonem zpěváků a fantastické kapely Abbagain je koncert téměř k nerozeznání od originálu tedy koncertu ABBY ve Wembley v roce 1979,“ láká Lukáš Pokorný, mluvčí společnosti KV Arena. Podle něj půjde o autentickou světelnou show a typický zvuk 70. let

„To vše umocňuje tento mimořádný zážitek. Přijďte si s námi zazpívat legendární písničky, které dobyly celý svět,“ dodal mluvčí k hitům populární švédské kapely.

O týden později se v KV Areně představí CIRQUE de GLACE, která bude v pátek 18. února, rovněž od 19.00 hodin. „Lední show CIRQUE de GLACE sklidila ohromný úspěch diváku ve Velké Británii. Nyní se tato lední show vydává poprvé do České republiky, a lidé ji budou moci vidět v KV Areně,“ doplnil Pokorný.

Tato oblíbená show sebou přiváží nádherné kostýmy, velký příběh o zrození Země a dech beroucí sportovní výkony krasobruslařů a artistů, patřících mezi hvězdy ruské krasobruslařské školy a především vítězové mnoha světových šampionátů. „The Times ji nazval oslnivou jako Las Vegas,“ dodává k programu v KV Areně Lukáš Pokorný.

Lidé se na chystané akce těší. „Určitě zajdu na Abba The Concert, protože mám hity této skupiny velmi ráda a určitě si je vychutnám i v karlovarské multifunkční hale. Jsou to písničky co nestárnou,“ řekla Petra Smetáčková z Karlových Varů.